Files&Folders Pro

Windows 8.1 için Dosya Yöneticisi
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 18,50 TL
  • Boyut 13.4 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Finebits OÜ
Files&Folders Pro; Windows 8.1 işletim sistemine sahip cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, dosya ve klasörlerinizi en verimli şekilde yönetmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir dosya yöneticisi uygulamasıdır.

Files&Folders ProWindows 8.1 işletim sistemine sahip cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, dosya ve klasörlerinizi en verimli şekilde yönetmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir dosya yöneticisi uygulamasıdır.

Uygulamayı cihazlarınıza yükleyerek dosya ve klasörleriniz için taşıma, kopyalama, yeniden adlandırma ve silme gibi işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca RAR, ZIP, 7z, Zipx, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, XZ, CAB gibi arşiv dosyalarınızı ayıklayabilir, görüntüleyebilir ve istediğiniz gibi sıralamasını yapabilirsiniz.

OneDrive ve Dropbox desteğine sahip olan Files&Folders Pro uygulaması ile klasör ekleyebilir ve istediğiniz klasörleri başlat menüsünde sabitleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra uygulama kullanıcılarına farklı temalar, arka plan seçenekleri ve Bing duvar kağıtları sunmakta ve siz de istediğiniz temayı kullanarak kendinize özel bir uygulama oluşturabilirsiniz. 

Files&Folders Pro indir
DİĞER SÜRÜMLER